Komunální volby 2018

Do komunálních voleb v Karlovarském kraji podali Piráti samostatné kandidátky v Karlových Varech, Chebu, Mariánských Lázních, Lokti, ValčiRotavě. V Sokolově kandidují společně s hnutím STAN, v Aši společně se stranou Zelených. Piráti dále vyjádřili podporu hnutí Náš Jáchymov, v Šindelové kandidují nezávislí kandidáti s podporou Pirátů.

Mariánské Lázně
Karlovy Vary
Sokolov
Valeč
Loket
Cheb
Rotava

Senátní volby 2018

První kolo senátních voleb proběhne současně s komunálními volbami 5. – 6. 10. 2018. V nich v senátním obvodu č. 2 (okres Sokolov, Mariánskolázeňsko, Toužimsko a Tepelsko) kandiduje s podporou Pirátů zeměměřič, hudebník a organizátor Ing. Miroslav Balatka. Kandiduje za Starosty a nezávislé s podporou Pirátů, KDU-ČSL a TOP09.

Je sokolovský rodák a patriot, žije a pracuje v regionu celý život. Více informací o něm, jeho plánech a prioritách naleznete na webu www.miroslavbalatka.cz . V současné době Miroslav Balatka v rámci letní kampaně s přáteli a podporovateli objíždí postupně celý volební obvod na kolech. Potkává se s lidmi, mluví s nimi o jejich problémech a o tom, jak se jim v našem regionu žije, co by se dalo zlepšit a v  čem je možné pomoci. Fotoreportáže z jeho cest pravidelně zveřejňuje na svém Facebooku.

 

 

 


 

Kandidátky Pirátů v Karlovarském kraji

 

V Karlových Varech, dne 17. 8. 2018

 

Do komunálních voleb v Karlovarském kraji podali Piráti samostatné kandidátky v Karlových Varech, Chebu, Mariánských Lázních, Lokti, Valči a Rotavě.

V Sokolově kandidují společně s hnutím STAN, v Aši společně se stranou Zelených. Piráti dále vyjádřili podporu hnutí Náš Jáchymov, v Šindelové kandidují nezávislí kandidáti s podporou Pirátů.

V senátních volbách Česká pirátská strana ve 2. volebním obvodu podporuje kandidáta STAN Miroslava Balatku.

 

 

V Karlových Varech jdou Piráti poprvé samostatně do voleb, nabídnou plnou kandidátku s 35 lidmi a lídrem kandidátky je 36letý Jindřich Čermák, vystudovaný politolog, pracující jako koordinátor komunikace o EU Úřadu vlády.

Ladislav Tkaczyszyn, 50letý chebský rodák a hrdý patriot, je lídrem kandidátky v Chebu. Je otcem dvou synů a podniká jako OSVČ v oblasti IT.

V Mariánských Lázních kandiduje 21 Pirátů. Martin Kalina, 34letý starosta města Mariánské Lázně, je lídrem kandidátky.

Piráti Sokolov s podporou Starostů a nezávislých nabídnou kandidátku 27 lidí, lídrem je 31letá Tereza Zykánová, která pracuje jako dluhový poradce.

Petr Adamec, 37letý ekolog, je lídrem v Lokti, kde Piráti nabídnou kandidátku 15 lidí.

Náš Jáchymov nabídne kandidátku 15 lidí, lídrem je Lada Baranek Lapinová, která úspěšně řídí rodinnou firmu.

V Rotavě Piráti nabídnou kandidátku 17 lidí s 43letým lídrem Radkem Náměstkem, který pracuje jako vedoucí depa ve společnosti PPL a zároveň provozuje malou hospůdku.

Koalice České pirátské strany a Strany zelených nabídne lidem v Aši kandidátku s 23 lidmi, lídrem je 23letý ašský rodák Jakub Kotal. Pracuje jako kameraman, grafik a střihač v internetové televizi.

Ve Valči nabídnou Piráti 9 lidí na kandidátce, kde 45letý Jiří Metod Kassl je lídrem. Žije ve Valči sedmý rok, provozuje volnočasový klub ŠATNY a pracuje pro Národní památkový ústav na zámku Valeč jako technik údržby.

V Šindelové jako nezávislý kandidát s podporou České pirátské strany kandiduje Petr Hálek, pracující jako konstruktér, dlouholetý příznivce Pirátů.

Miroslav Balatka, 48letý sokolovský rodák pracující jako zeměměřič, vášnivý cyklista a otec dcery, kandiduje za Starosty a nezávislé s podporou Pirátů, KDU-ČSL a TOP09 v 2. volebním obvodu (Sokolovsko, Mariánskolázeňsko, Toužimsko a Teplicko).

 

TZ vydala Česká Pirátská Strana, Karlovarský kraj.

www.piratikvk.cz, Fb: pirati.karlovarsko

 

Kontakt pro média:

Lucie Trčková

Krajská koordinátorka / Piráti Karlovarský kraj

lucie.trckova@pirati.cz

Tel: 724 027 444