Je to tady. Uběhly další čtyři roky a máme tu opět komunální volby. Už dnes ve 14:00 se otevřou volební místnosti. Chystáte se letos k volbám? Pokud ano, tak vám děkuji, jste skvělí. A co když se letos k volbám nechystáte? Připadají vám volby jako ztráta času? Myslíte si, že váš hlas nic nezmění? Anebo je podle vás zbytečné jít k volbám, protože nemáte koho volit? V tom případě je tento článek přesně pro vás!

Letos máme komunální volby. Ty nejsou až tak zajímavé a medializované jako parlamentní volby, ale přesto jsou stejně důležité! Pokaždé, když si stěžujete na rozbitou silnici ve vašem městě, na předražené zakázky města či pokaždé, když už dvě hodiny sedíte na úřadě a ještě to tak na dvě vypadá, si vzpomeňte, jestli jste byli volit a koho.

Máte ve svých rukou obrovskou moc – je v nich budoucnost vašeho města, vašich příbuzných a přátel, vašich dětí i vás samotných. Můžete zvolit lidi, kteří chtějí něco změnit, kteří nebudou jen slibovat nesplnitelné, kteří vám budou naslouchat. V době, kdy chodí k volbám asi třetina lidí, je váš hlas přesně ten, který může vše změnit.

Lidé z Pirátské strany se budou této zodpovědné práci věnovat naplno. Pirátští politici totiž nekumulují funkce a svou práci dělají na plný úvazek. Stojí proti nám strany, které utrácejí za kampaň miliony korun, přesvědčují voliče billboardy a krmí je gulášem. Dělají to, protože možnost předvést své schopnosti ve vedení města již měly a historii vymazat jen tak nejde.

Chcete-li podpořit místní Piráty, je nejlepší možností zaškrtnutí celé strany. Budeme velice vděční za Váš hlas. Nejste-li si jisti, koho volit, tak je pro Vás nejlepší zaškrtnutí České pirátské strany a potom rozdání libovolného množství preferenčních hlasů napříč stranami. Tímto způsobem plně využijete všechny své hlasy v komunálních volbách.

Přijďte dnes nebo zítra k volbám a dejte nám možnost předvést naše schopnosti i ve vedení města. S námi se neztratíte, držíme kurz!

 

A proč volit Piráty, i když nás nemáte zrovna v lásce? Přečtěte si zde!